There are no published lessons in this course yet.

Większość ludzi marnuje potencjał Facebooka. Często ograniczają się do promowania postu. Marnują przez to potencjał najtańszego i najszybszego pozyskiwania klientów z Facebooka. Stosując odpowiednią strategię, tworzy się reklamy na Facebooku, które kosztują 0zł. 

Or log in to access your purchased courses
 • OPIS

 • ZAWARTOŚĆ

DLACZEGO WARTO2?

Pozyskasz leady (kontakty) za 0zł - szkolenie zwróci się pierwszego dnia od uruchomienia kampanii

Poznasz posty, które zaangażowały fanów i pozyskały 3478 nowych fanów w miesiąc

Narzędzia, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze

PROBLEM

Patrząc na reklamy na Facebooku, klientów, którzy przychodzą do mnie, łatwo jest zauważyć błędy, które oni popełniają. Często wynika z tego, że po prostu eksperymentują, nie czytając o działaniach na Facebooku.

 1. Po pierwsze — często wydają nawet o 10x więcej niż powinni. Istnieją odpowiednie strategie minimalizujące koszt pozyskania jednego leada. W praktyce przekłada się na większą ilość kontaktów za taki sam koszt reklamy.
 2. Strona na Facebooka prowadzona dla zdobywania fanów. Przecież cyferki na fanpage są najważniejsze. Nic bardziej mylnego, chcesz zarabiać czy zbierać cyferki, które nic Ci nie dają?
 3. Publikują posty, które nie generują żadnych korzyści. Brak lajków, komentarzy. Brak jakiejkolwiek interakcji, która zaangażuje Twoich odbiorów. Facebook jest nastawiony na relacje.

Czy jest Ci znany jeden z problemów? Jeżeli tak, sprawdź rozwiązanie.

ROZWIĄZANIE

Prowadząc każdego dnia Facebooka dla moich klientów, stworzyłem odpowiednie rozwiązanie. Pomoże Ci zacząć zarabiać na Facebooku.

 1. Poznasz strategię na kampanię reklamową Facebook Ads, która kosztuje 0zł. Pozyskasz dzięki niej wiele wartościowych kontaktów, które dokonają zakupu.
 2. Dowiesz się jak organicznymi metodami zdobyć 3478 nowych fanów na fanpage.
 3. Otrzymasz gotowe wzorce strategii do zastosowania od zaraz metodą “Kopiuj Wklej”. Kampanie wygenerują co najmniej kwoty 5 cyfrowe.

DOWODY SKUTECZNOŚCI

Poniżej znajdziesz dowody skuteczności, przy wykorzystaniu zawartych w poradniku strategii

Otrzymane płatności w systemie płatniczym przy wykorzystaniu strategii z poradnika

Pozyskane adresy email podczas jednej kampanii

Statystyki Fanpage - ilość lajków. Kampanie płatne (większe skoki w ilości polubień strony) i ruch organiczny (stopniowy wzrost lajków)

CO ZNAJDZIESZ W SZKOLENIU?

Cały spis treści szkolenia znajdziesz w zakładce zawartość tuż nad ofertą.

Pokrótce:

Moduł budowania społeczności

Tworzenie angażujących postów. Bezpłatne metody promowania się. Jak skutecznie zwiększać swoje zasięgi. Jak działa algorytm Facebooka. Przykłady postów. Dlaczego warto budować społeczność.

Messenger

Jak prawidłowo ustawić bota. Przykłady botów. Dobre i złe praktyki botów. Dlaczego Messenger jest skutecznym narzędziem marketingowym. Pozyskiwanie kontaktów przez Messengera.

Wydarzenia, konkursy, grupy

Bezpłatne narzędzia Facebooka do zwiększania zasięgu. Budowania relacji z Twoimi fanami oraz zdobywania nowych. Dlaczego warto tworzyć grupy czy wydarzenia. Gotowe scenariusze do konkursów.

Facebook ADS

Omówienie systemu do tworzenia reklam. Jakie są cele reklamowe, rodzaje reklam. Analiza kampanii. Dobieranie grup docelowych. Co wolno, a czego nie wolno reklamować. Strategia marketingowa za 0zł. Przykłady dobrych i złych reklam. Przedstawienie budżetów reklamowych i jakich efektów można się po nich spodziewać.

Jak stworzyć remarketing. Pixel Facebooka i jak go ustawić. Gotowe schematy do wdrożenia metodą “kopiuj wklej”. Optymalizacja kampanii. Niestandardowe techniki wykorzystania Facebook ADS.

Narzędzia zewnętrzne

Czy i kiedy warto stosować narzędzia zewnętrzne? Co one oferują. Jak działają. Jak mogą Ci pomóc.

LIVE

Największe narzędzie od Facebooka do budowania społeczności. Dlaczego warto prowadzić transmisję na żywo. Jak je zapowiadać i promować. Jak skutecznie je wykorzystać w marketingu.

CZY MOGĘ SPRAWDZIĆ SZKOLENIE?

Jeżeli nie jesteś pewien, czy warto kupić moje szkolenie Social Power Facebook. Sprawdź mój bezpłatny poradnik, który przygotowałem. Możesz też kupić pełną wersję poradnika.

Albo po prostu zostaw kontakt do siebie, a zadzwonię do Ciebie i porozmawiamy osobiście o Facebooku.

KILKA SŁÓW O AUTORZE

Marketer. Gdy pojawia się problem, potrafi od razu znaleźć kilka rozwiązań i zaproponować najlepsze do danej sytuacji. Zadając pytanie “DLACZEGO” i wyciągając wnioski, tworzy skuteczne kampanie reklamowe. Twórca narzędzi marketingowych FastInsta.pl — symulator akcji użytkownika Instagram, InstaMagic.pro — planer postów Instagram, SalesMiles.pl — Facebook Bot & Marketing automation. Właściciel agencji marketingu internetowego i autor kursów online — MariuszDykas.pl.

PODSUMOWUJĄC

CHCESZ TWORZYĆ KAMPANIE ZA 0ZŁ I POZYSKIWAĆ NOWYCH KLIENTÓW?

Jestem w 100% pewny, że inwestycja w to szkolenie sprawi, że zaczniesz zarabiać przy użyciu automatyzacji marketingu. Dlatego daję Ci gwarancję satysfakcji przez 90 dni. Jeżeli zrezygnujesz ze szkolenia w ciągu 90 dni, to zwrócę Ci wpłacone pieniądze. Pod warunkiem, gdy wykorzystasz wiedzę zawartą w tych materiałach.

SOCIAL POWER FACEBOOK — SZKOLENIE VOD

 • gotowe scenariusze kampanii do zastosowania metodą “kopiuj wklej”
 • dożywotni dostęp do materiałów i ich aktualizacji
 • dostęp do grupy wsparcia na Facebooku
 • praktyczne omówienie marketingu na Facebooku
 • ponad 10 godzin szkolenia
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

990zł  499zł brutto

>