Ponad 100 wskazówek dotyczących skutecznego prowadzenia Facebooka. Uniwersalne i ukrywane strategie przez wiele marek, które wykorzystywane są w każdej branży. Ponad 200 uczestników, imienny certyfikat ukończenia. Gwarancja satysfakcji.

Or log in to access your purchased courses
 • OPIS

 • ZAWARTOŚĆ

DLACZEGO WARTO?

Ponad 100 konkretnych porad do zastosowania od zaraz

Certyfikat ukończenia i gwarancja satysfakcji

Bezpłatne i płatne sposoby promowania się na Facebooku

PROBLEM

Wiele firm uważa, że wystarczy publikować jakiekolwiek posty bez przemyślenia szerszej strategii działania czy zastanowienia nad tematami, które zainteresują grupę docelową. Prowadząc strony na Facebooku dla moich klientów namierzyłem kilkanaście problemów, które były przez nich często napotykane.

 1. Nie byli w stanie tak wypromować swojego fanpage, aby liczba polubień i aktywność fanów sukcesywnie rosła – zatrzymali się na dłuższy czas na poziomie, którego nie potrafią przebić.
 2. Z braku pomysłu na treści zbyt rzadko publikują wpisy. Często też publikują coś, czego nie powinni w ogóle umieszczać.
 3. Nie traktują Facebooka jako miejsce pozyskiwania klientów. Fanpage jest dla firm miejscem, które należy odbębnić i o nim zapomnieć. Zapominają o pisaniu z klientami, odpisywaniu na komentarze.

Czy któryś problem wydaje Ci się znajomy? Sprawdź rozwiązanie.

ROZWIĄZANIE

W poradniku, w którym umieściłem ponad 100 różnych porad, tricków i przykładów znajdziesz rozwiązanie na każdy z wymienionych problemów i wiele więcej. Aby móc zagwarantować Twoją satysfakcję, chciałbym mieć pewność, że te rozwiązania będą dla Ciebie odpowiednie, a będą jeżeli:

 1. Chcesz poznać narzędzia, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze?
 2. Chcesz poznać możliwe do zastosowania strategie znanych marek, które sprawią, że fanpage rozrasta się w szybkim tempie i przynosi znaczne zyski.
 3. Chcesz przyśpieszyć rozwój Twojego fanpage, zwiększyć zaangażowanie i ilość polubień.
 4. Chcesz, aby Twoi fani stali się Twoim klientami, a później ambasadorami promującymi Twoją markę i produkty.

DOWODY SKUTECZNOŚCI

Poniżej znajdziesz dowody skuteczności, przy wykorzystaniu zawartych w poradniku strategii

Otrzymane płatności w systemie płatniczym przy wykorzystaniu strategii z poradnika

Pozyskane adresy email podczas jednej kampanii

Statystyki Fanpage - ilość lajków. Kampanie płatne (większe skoki w ilości polubień strony) i ruch organiczny (stopniowy wzrost lajków)

CO ZNAJDZIESZ W PORADNIKU?

 • Przykłady bezpłatnych strategii, które skutecznie zwiększą zasięgi publikowanych treści.
 • Przykłady płatnych strategii wykorzystujących narzędzia reklamowe Facebooka do zwiększania ilości klientów oraz docierania do osób, które odwiedziły Twoją stronę internetową.
 • Narzędzia, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze. Sprawiając, że będziesz mógł jednego dnia zaplanować wszystkie działania na Facebooku na cały miesiąc.
 • Źródła inspiracji do tworzenia treści, które zaciekawią Twoich fanów.
 • Działające w każdej branży wskazówki skutecznego budowania marki na Facebooku.
 • Wskazówki, co warto publikować, a czego unikać.

CZY MOGĘ SPRAWDZIĆ SZKOLENIE?

Pobierz bezpłatną część poradnika i przekonaj się, jak możesz ją wykorzystać.

O pełnej wersji
Porady dotyczące Facebooka wzbogacone o opisy DLACZEGO warto je wykorzystać, ponieważ wiele osób myśli, że dana porada u nich nie zadziała. Ponad 100 konkretnych porad, które mogą podnieść ruch na Twoim fanpage, podzielonych na proste do wdrożenia tygodniowe porcje. Imienny certyfikat ukończenia oraz 100% gwarancja satysfakcji! Bezpłatną wersję otrzymałeś na adres email.

KILKA SŁÓW O AUTORZE

Marketer. Gdy pojawia się problem, potrafi od razu znaleźć kilka rozwiązań i zaproponować najlepsze do danej sytuacji. Zadając pytanie “DLACZEGO” i wyciągając wnioski, tworzy skuteczne kampanie reklamowe. Twórca narzędzi marketingowych FastInsta.pl — symulator akcji użytkownika Instagram, InstaMagic.pro — planer postów Instagram, SalesMiles.pl — Facebook Bot & Marketing automation. Właściciel agencji marketingu internetowego i autor kursów online — MariuszDykas.pl.

PODSUMOWUJĄC

SOCIAL POWER: FACEBOOK SKUTECZNE STRATEGIE ROZWOJU SOCIAL MEDIA

 • Ponad 150 facebookowych porad
 • Dożywotni dostęp do plików PDF
 • Ponad 200 dotychczasowych uczestników
 • 90 dniowa gwarancja satysfakcji

147zł  49zł brutto

>